Kontakta oss

Nu finns miljöböckerna även i digital form

Svenska Kunskapsförlaget AB
Strandbergsgatan 61,
112 51 Stockholm

Org.nummer: 556467-4991

Allmänna frågor: info@nmboken.se

Fakturafrågor: ekonomi@nmboken.se 

Lämna in material och layoutfrågor: layout@nmboken.se 

...genom en av våra medarbetare

Tor Nordström

VD

Tor.nordstrom@nmboken.se

Stellan Sandh

Ekonomi & Produktionschef

070-533 07 93

stellan.sandh@nmboken.se

Pontus Öberg

Projektsamordnare (agent)

073-391 78 18

Pontus.oberg@nmboken.se

Marie Kaliff

Marknadskoordinator & Projektsamordnare

070-146 18 00

Marie.kaliff@nmboken.se

Susanna Ring

Projektsamordnare

070-173 47 55

susanna.ring@nmboken.se

Pernilla Klemenjak

Projektsamordnare

072-715 67 62

pernilla.klemenjak@nmboken.se

Ann-Sofi Lag

Projektsamordnare

070-211 20 55

Ann-sofi.lag@nmboken.se

Skolinformatör

Skolinformatör 

070-585 56 13

info@nmboken.se

...eller via formuläret här:

Micke Ekorre - Motiv B